فروش میگو وانامی
خانه / میگو وانامی / بازار آنلاین میگو / تامین کننده میگو عمده

تامین کننده میگو عمده

میگو در رژیم غذایی شما:

تامین میگو عمده

مصرف پروتئین از منابع متنوع بسیار مهم است. تغذیه از میگو ها باعث ایجاد منبع عالی پروتئین می شود زیرا چربی اشباع کمتر و ویتامین های بیشتری نسبت به سایر منابع پروتئینی دارند. به عنوان مثال ، میگوها تقریباً ۲۲ برابر ویتامین E به عنوان گوشت گاو و ۱۹ برابر مرغ دارند.

دستورالعمل های رژیم غذایی برای آمریکایی ها توصیه می کند که مردم حدود ۸ اونس (۲۲۷ گرم) غذاهای دریایی در هفته مصرف کنند ، در حالی که هاروارد T.H. دانشکده بهداشت Chan حداکثر ۱۲ انس (حدود ۳۴۰ گرم) را توصیه می کند. مصرف منظم میگو به دلیل چربیهای سالم آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. حیوانات دریایی مانند میگو دارای اسیدهای چرب امگا ۳ هستند که به سختی می توان از سایر منابع پروتئینی به دست آورد.

اسیدهای چرب امگا ۳ در میگو:

اسیدهای چرب امگا ۳ چربی های اساسی هستند که در بسیاری از غذاها وجود دارد. ماهی های چرب مانند ماهی آزاد منابع شناخته شده این اسیدهای چرب هستند. با این حال ، شما همچنین می توانید این چربی های سالم امگا ۳ را از غذاهایی مانند جلبک دریایی و میگوها بدست آورید.

باید بدانید که همه چربی های امگا ۳ یکسان نیستند. گیاهانی که امگا ۳ دارند معمولاً دارای آلفا لینولنیک اسید (ALA) هستند. در مقابل ، حیوانات دریایی تمایل زیادی به اسیدهای چرب امگا ۳ مختلف دارند: EPA (اسید ایکوزاپنتائنوئیک) و DHA (اسید دوکوزهگزائنوئیک). EPA و DHA چربی های امگا سالم هستند که از نظر بالینی مفید هستند ، زیرا از آنها برای مقابله و واسطه گری در مورد مسائل مختلف بهداشتی استفاده شده است. آنها همچنین برای سلامتی  نوزادان در حال رشد مهم هستند.

اسیدهای چرب امگا ۳ به طور طبیعی در غذاهای شما مصرف می شوند. ۸ وعده غذای دریایی توصیه شده در هفته معادل ۲۵۰ میلی گرم EPA و DHA در روز می شود.

شرکت بازرگانی آریان صفا تلاش خود را در جعت تامین میگو عمده می نماید.مشریان گرامی می توانند بدون نگرانی از تامین میگو عمده مورد نیاز خود اقدام به ثبت سفارش نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه آنلاین میگوی شمال

فروشگاه آنلاین میگوی شمال

اگر به دنبال میگوی شمال تازه و با کیفیت و درجه یک هستید و اگر …

بازرگانی آریان صفا