فروش میگو وانامی
خانه / میگو وانامی / بازار آنلاین میگو / خرید و فروش میگوی تازه

خرید و فروش میگوی تازه

اگر به دنبال خرید میگوی تازه و با کیفیت از مرکزی امن هستید،فروشگاه ما بهترین مرکز فروش میگوی عمده می باشد که به صورت کاملا تخصصی اقدام به فروش عمده میگوی تازه و با کیفیت می نماید.

 

چرخه زندگی میگو

در ابتدا می پردازیم به مرحله لقاح و تم ریزی در میگو :

اکثر میگوها در ماه های گرم سال، زمانیکه که دمای آب بیش از ۲۰ درجه سانتی گراد می شود،تخم ریزی را آغاز می کنند.فرایند تخم ریزی مابین ساعات ۸ شب تا ۶ صبح و اغلب بین ساعت های ۲۲ تا ۲ بامداد اتفاق می افتد. در این هنگام یک میگو ماده که آماده است، هنگامی که در بستر آب در حالت استراحت یا حرکت است، شروع به بی قراری میکند و حرکات شنای دایره واری انجام می دهد. در این حین، با باز و بسته کردن پی در پی بدن، تخم از میگوی ماده و اسپرم از میگوی نر همزمان خارج می شود و لقاح اتفاق می افتد. حرکات پاهای شنا موجب پراکنده گشتن تخمک ها و اسپرم های غیر متحرک  در آب می شود و شانس لقاح را بالا می برد. زمانیکه که تخم ها در تماس با جریان آب دریا قرار می گیرند، در قسمت قشر خارجی آنها واکنشی انجام می شود که منجر به ایجاد یک لایه حفاظتی همانند ژله شده و از پلی اسپرمی تخم ها جلوگیری می کند.

تخم:

بعد از اینکه لقاح صورت گرفت تقسیمات سلولی شروع می شود و منجر به شکل گیری جنین می گردد. فاصله زمانی آغاز این تقسیمات تا خروج لارو از تخم، شدیدا تحت تاثیر عواملی از جمله درجه حرارت و شوری آب بوده و علاوه بر این ها ، در گونه های مختلف نیز یکسان نمی باشد. شکل تخم ها در ابتدا نا منظم است؛ اما بعد از چند دقیقه ، با جذب آب و ایجاد لایه حفاظتی، تخم ها حالت کروی شکل به خود خواهند گرفت.

لارو:

دوران لاروی میگوهای خانواده به سه مرحله دارد :

نائوپلیوس  (Nauplius)

پروتوزوآ (زوآ)(Zoea)

–  مایسیس)(Mysis

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه آنلاین میگوی شمال

فروشگاه آنلاین میگوی شمال

اگر به دنبال میگوی شمال تازه و با کیفیت و درجه یک هستید و اگر …

بازرگانی آریان صفا