فروش میگو وانامی
خانه / فروشگاه میگو / فروشگاه آنلاین میگوی شمال

فروشگاه آنلاین میگوی شمال

اگر به دنبال میگوی شمال تازه و با کیفیت و درجه یک هستید و اگر میخواهید مقدار میگوی با کیفیت مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید و اگر می خواهید سفارش خود را در کمترین زمان و سر وقت تحویل بگیرید، فروشگاه ما را درست انتخاب کرده اید.با فروشگاه ما ، خرید محصولی با اطمینان و امن و تحویلی به موقع را تجربه کنید.
فروشگاه آنلاین میگوی شمال

صادرات میگو در ایران

پرورش میگو در کشورهای مختلف جهان جزو مشاغل پردرآمد و پر سود محسوب می شود و بسیار به صرفه محسوب می شود.مخصوصا اگر از گونه میگوی پاسفید غربی باشد.

تقریبا ۸۰ درصد میگوی ایران به طور سالیانه صادرات می شود. عمده مشتریان میگوی ایران در آسیا کشور های حاشیه خلیج فارس ، ویتنام  و در اروپا آلمان ، فرانسه و اسپانیا هستند.

که این صادرات برای کشور ارز آوری مناسبی را در پی داشته است.بیشتر کشت میگوی ایران و جهان از نوع میگوی پاسفید غربی می باشد.ولی چرا؟؟؟

دلیل آن این است که این گونه از میگو ، مقاومت نسبتا بالایی نسبت به بیماریها دارد و همچنین در بازار محبوبیت فراوانی دارد.به همین دلیل حدود ۹۰ درصد کشورها اقدام به کشت این گونه می کنند.

در ایران  استان های بوشهر ، گلستان و سیستان و بلوچستان به ترتیب بیشترین سطوح زیر کشت میگو را دارا می باشند.

فروشگاه آنلاین میگوی شمال

 

پیشنهاد میکنیم هم اکنون از طریق سایت فروشگاه ما اقدام به خرید میگوی تازه شمال نمایید.میگویی از دل دریای خزر ارمغانیست از جانب فروشگاه ما برای شما مشتریان عزیز میگوی تازه و باکیفیت دریای خزر.

فروش آنلاین میگوی شمال تخصص ماست.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین میگو با کیفیت

فروش بهترین میگو با کیفیت

اگر به دنبال میگویی با کیفیت و تازه هستید ، به فروشگاه ما خوش آمدید.فروشگاه …

بازرگانی آریان صفا